regenerační centrum iris

pasek

 

Vítejte na stránkách Regeneračního centra IRIS, Poděbrady!

 

Ve dnech 13.-24.8. má naše recepční dovolenou. Veškeré dotazy a požadavky na rezervace prosím směřujte raději na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    

Dostali jste jako dárek voucher na pobyt? Zde najdete pár základních instrukcí pro jeho uplatnění.

 

Ve spolupráci s legendárním Pivovarem Nymburk jsme pro Vás připravili novou nabídku pivních lázní. S novým vybavením, personálem a zcela v duchu Hrabalových Postřižin.

Přespolní jistě uvítají nový pobytový wellness balíček Borový zaváněl háj (pro 2 osoby na 3 dny) za zaváděcí cenu 5530 Kč :o)

Nově také ve variantě Týdenní pobyt za 8630Kč !

 

finalni_banner_mv

Dále jsme pro Vás nachystali řadu pěkných relaxačních pobytů a nově také pobyty pro maminky s dětmi a pobyty pro seniory. Více informaví v horním menu. Všechny pobyty je možné hradit ze zaměstnaneckých fondů FKSP apod.

upoutavka-pobyty

 

Pokud chcete být informování o našich aktuálních novinkách, akcích a slevách, klikněte na Facebook odkaz "To se mi líbí".

 

Přejeme Vám krásný den

 

kolektiv Regeneračního centra Iris

  

 

informace k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  

V Regeneračním centru IRIS se EET týká plateb:

 v hotovosti

 kartou

 poukazy Sodexho apod.

 

Čerpání služeb z Dárkových poukazů vydaných v Iris a voucherů ze slevových portálů není evidovanou tržbou (případná evidence u nich probíhá už v okamžiku platby za poukaz, ne až při čerpání služby z poukazu).

 

Povinnost evidovat v EET u našich služeb:

Od 1.12.2016

platby za ubytování

pobytové balíčky obsahující ubytování

doplatky ubytování k pobytu

doplatky stravování k pobytu

  

Od 1.3.2017

prodej zboží na recepci  (evidujeme dobrovolně, asi bychom se vešli do kategorie minoritní činnost*)

Od 1.6.2018

 

kadeřnické služby

masáže, regenerační služby a koupele

pedikúra, manikúra, kosmetika

dárkové poukazy na služby

doplňkový prodej zboží v kadeřnictví a na kosmetice* (viz Evidence tržeb z minoritní činnosti)

 

*Evidence tržeb z minoritní činnosti

Evidované tržby z činnosti malého rozsahu – tzv. minoritní činnosti - které by měly evidenční povinnosti podléhat dříve než tržby z hlavní činnosti, nemusí podnikatel evidovat, pokud: 

  • nejsou realizovány v samostatné provozovně, tzn. minoritní činnost je realizována ve stejné provozovně jako činnost hlavní, a zároveň
  • tvoří maximálně 49 % z celkových plateb této provozovny a současně v této provozovně nepřevyšují částku 175 000 Kč.

V případě, že podnikateli vznikne povinnost začít evidovat tržby z hlavní činnosti, automaticky musí ve stejném okamžiku začít evidovat i tržby z minoritní činnosti.

 

(viz Doplnění Metodického pokynu k aplikaci zákona o evidenci tržeb o posouzení možnosti zahájení evidence tržeb z „minoritní“ činnosti poplatníka až v pozdější fázi, než kam spadá povinnost tuto činnost evidovat podle klasifikace NACE.)

 

Copyright © 2015 regenerační centrum iris, všechna práva vyhrazena.